Střelecký servis

Příprava ke zkouškám na zbrojní průkaz

Příprava ke zkouškám odborné způsobilosti

Individuální příprava ZP

Individuální příprava zahrnuje individuální přístup školitelů po celou dobu konání přípravy. Uchazeč si může vyzkoušet všechny předepsané druhy zbraní.

Je dokonale seznámen s danou problematikou. V průběhu střeleckých cvičení je mu umožněn větší počet výstřelů. V rámci přípravy jsou zodpovězeny případné dotazy k zákonu o zbraních (zák. č. 119/2002 Sb.). V průběhu individuální přípravy (3 hodiny) je po celou dobu konání zajištěna přítomnost instruktora. Jsme skuteční profesionálové s dlouholetou praxí.

Individuální příprava: 2800 Kč na osobu

V ceně je zahrnuta spotřeba střeliva (skupina C - 10 ks brokových nábojů a 25 ks nábojů s okrajovým zápalem, pro ostatní skupiny 50 nábojů do krátké kulové zbraně), instruktor, ochranné pomůcky, zbraně, pronájem střelnice.

Individuální příprava DUO na ZP

Příprava DUO je určena pro dvojice,které se znají a chtějí spolu projít přípravou. Uchazeč si může vyzkoušet všechny předepsané druhy zbraní.

Je dokonale seznámen s danou problematikou. V průběhu střeleckých cvičení je mu umožněn větší počet výstřelů. V rámci přípravy jsou zodpovězeny případné dotazy k zákonu o zbraních (zák. č. 119/2002 Sb.). V průběhu individuální přípravy DUO (3 hodin) je po celou dobu konání zajištěna přítomnost instruktora.

Cena přípravy DUO: celkem 4800,- Kč

V ceně je zahrnuta spotřeba střeliva (skupina C - 10 ks brokových nábojů a 25 ks nábojů s okrajovým zápalem, pro ostatní skupiny 50 nábojů do krátké kulové zbraně) na osobu,instruktor, ochranné pomůcky, zbraně, pronájem střelnice.

Skupinová příprava

Skupinová příprava je určena pro max. 8 osob. Zahrnuje skupinový přístup školitelů po celou dobu konání přípravy. Uchazeči si mohou vyzkoušet všechny předepsané druhy zbraní.

Účastníci jsou dokonale seznámeni s danou problematikou. V průběhu střeleckých cvičení si každý z účastníků vyzkouší uvedený počet výstřelů. V rámci přípravy jsou zodpovězeny případné dotazy k zákonu o zbraních (zák. č. 119/2002 Sb.). V průběhu skupinové přípravy je po celou dobu konání zajištěna přítomnost instruktorů.

Skupinová příprava: cena dle počtu účastníků

V ceně je zahrnuta spotřeba střeliva (skupina C - 4 ks brokových nábojů a 20 ks nábojů s okrajovým zápalem, pro ostatní skupiny 20 nábojů do krátké kulové zbraně), instruktor, ochranné pomůcky, zbraně, pronájem střelnice.

Opakování přípravy před zkouškou

S ohledem na přísné hodnocení zkoušky a vysoké nároky zkušebních komisařů, jsme pro Vás připravili dvouhodinovou opakovací přípravu dle Vašeho přání. Může to být tzv. hra na zkoušku nebo procvičování bezpečné manipulace se zbraní. Jde pouze o opakování již naučené a probrané látky s cílem upevnit si správné návyky, které jste u nás obdrželi.

Cena opakování před zkouškou v případě, že jste prošli školením u nás: 1400 Kč na osobu

V ceně je zahrnuta spotřeba střeliva (skupina C - 2 ks brokových nábojů a 8 ks nábojů s okrajovým zápalem, pro ostatní skupiny 8 nábojů do krátké kulové zbraně) na osobu, instruktor, ochranné pomůcky, zbraně, pronájem střelnice.

Poptávka vhodného termínu přípravy ke zkouškám

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
Pokusíme se Vám nabídnout vhodný termín a čas na základě Vašich požadavků.
Zadejte jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte váš telefon
Zadejte text vaší zprávy
Formulář byl úspěšně odeslán