Střelecký servis

Náš tým

Náš tým

Naši instruktoři jsou profesionály s bohatými zkušenostmi, na které jsme hrdí a jejich odbornosti si velmi vážíme.

Všichni disponují znalostmi, dovednostmi a zejména pořádnou dávkou praxe z terénu, a to od ostrahy chráněných osob, útvarů speciálních jednotek PČR, agentů v utajení tak profíky, kteří prošli několika vojenskými misemi a své zkušenosti sbírali po celém světě.

Naši instruktoři nejsou pouze zaměstnanci, ale jsou to respektovaní odborníci, kteří chtějí civilisty se zájmem o střelbu a zbraně vyškolit tak, aby zbraň skutečně bezpečně ovládali.

Všechny naše výukové kurzy, ale i zážitková střelba probíhají vždy s max. důrazem na bezpečnost.

Pokud se rozhodnete udělat si zbrojní průkaz a splníte všechny zákonné podmínky věřte, že u nás jste na správném místě a můžeme Vám garantovat špičkový výcvik i následné poradenství při zakoupení Vaší první zbraně, vč. příslušenství, servisu a údržby.

Každý člen našeho týmu byl pečlivě vybrán pro svou výjimečnou odbornost, ale též schopnost sdílet své znalosti a zkušenosti s klienty s důrazem na profesionální mentorování.

Naši instruktoři se dále specializující na poskytování výcviků a školení pro zaměstnance úřadů, zdravotníky nebo městské policisty.

Nabízíme též individuální výcviky se zaměřením na dovednosti a znalosti potřebné u speciálních jednotek.

Mezi velmi žádané kurzy patří příprava na zbrojní průkaz a kurzy na ovládání krátké i dlouhé zbraně.

Nabízíme též výcvik první pomoci, obranu a ostrahu rodiny a mnoho jiných výcvikových kurzů dle individuálního požadavku klienta.

Jsme přesvědčeni, že kvalita našeho týmu je klíčovým faktorem pro Váš úspěch i bezpečnou manipulaci se zbraní.

Motto: Profesionalita a vstřícnost - TO JSME MY!