Zelený sport Slatina

Zbraně z produkce firmy Zelený sport

Pokud se Vám líbí některé zboží firmy Zelený sport napište nám nebo nám pošlete odkaz a my pro Vás požadované zboží objednáme.

Nabízíme k vyzkoušení řadu AK 

Nabízíme možnost si vyzkoušet několik modelů řady AK (AKM, AKMS, AKM74, AKSU, RPK, Saiga12 a Dragunov) v rámci naší akce "Celoroční zkoušení zbraní".  

AKM SSSR

Samonabíjecí puška 7,62 x 39 - možnost vyzkoušení

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AKM
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AKM


Zahájili jsme prodej nových AKM vyrobených v Sovětském svazu (Tula, Iževsk). Zbraně jsou sestaveny z nových a nepoužitých dílů a jsou kompletně sčíslované. Hlaveň je v provedení tvrdochrom a pažbení je z vrstveného dřeva. Zbraň se dodává s kovovým 30 ranným zásobníkem, včetně vytěráku. Pokud jste ještě nestříleli z AK a chcete si střelbu před nákupem zbraně v naší prodejně vyzkoušet jste na správné cestě. Nabízíme možnost si vyzkoušet několik modelů řady AK (AKM, AKMS, AKM74, AKSU, Saiga12  a RPK) v rámci naší akce "Celoroční zkoušení zbraní". 

Cena je: 13.600,- Kč

PSL Romak

Samonabíjecí puška 7,62 x 54 - možnost vyzkoušení

4

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku PSL  Romak
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku PSL RomakNabízíme k prodeji samonabíjecí pušku PSL Romak v ráži 7,62 x 54. Jedná se o repasované zbraně s novou povrchovou úpravou. Zbraň se dodává s jedním zásobníkem na 10  nábojů.

Cena je: 22.000,- Kč

Norinco M305

Samonabíjecí puška .308 W - možnost vyzkoušení

Nabízíme k prodeji samonabíjecí pušku Norinco M305  v ráži .308 Winchester. Jedná se o nové zbraně. Zbraň se dodává s plastovou pažbou, zásobníkem na 5 a 20 nábojů a závěsným řemenem. 

Cena je: 18.900,- Kč

G3 POF

Samonabíjecí puška ráže 7,62 x 51 - možnost vyzkoušení

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí HK G3 POF - ilustrační obrázek
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí HK G3 POF - ilustrační obrázek


Nabízíme k prodeji samonabíjecí pušku G3 v ráži 7,62 x 51. Jedná se o nové zbraně zkompletované z náhradních dílů. Zbraň se dodává s dřevěným předpažbím a pažbou. Natahovací páka a pistolová rukojeť jsou v zelené barvě. Puška se dodává se dvěma zásobníky na 20 nábojů včetně gumové sumky na dva zásobníky.

Cena je: 25.900,- Kč

AKMS 47

Samonabíjecí puška ráže 7,62 x 39 - možnost vyzkoušení

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AKMS
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AKMS


Nabízíme k prodeji samonabíjecí pušku typu Kalašnikov v ráži 7,62 x 39. Jedná se o nové zbraně se sklopnou ramenní opěrkou. Zbraň se dodává s plastovým předpažbím a s jedním zásobníkem na 30 nábojů.

Cena je: 13.500,- Kč

Norinco  - M 56

Samonabíjecí puška ráže 7,62 x 39 - možnost vyzkoušení

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AK47 - M56
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AK47 - M56
Nabízíme ze skladových zásob jeden kus nové, nepoužité, samonabíjecí pušky Norinco M56. Zbraň je vybavena sklopným bodákem. Zbraň se dodává s 1 kovovým zásobníkem na 30 nábojů.

Cena zbraně je 9.900,- Kč.

UZKON AS41

Opakovací brokovnice Pump Action

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí opakovací brokovnici UZKON AS41
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí opakovací brokovnici UZKON AS41Nabízíme k prodeji model opakovací brokovnice turecké firmy UZKON. Jedná se o nové nepoužité zbraně v ráži 12 x 70. 

Model AS41 nabízíme za 4.900,- Kč. 


UZKON

Opakovací brokovnice Pump Action

UZKON AS16 ilustrační obrázek
UZKON AS16 ilustrační obrázek

Nabízíme k prodeji model opakovací brokovnice turecké firmy UZKON model AS16. Jedná se o nové nepoužité zbraně v ráži 12 x 70. 

Model  nabízíme za 6.200,- Kč. 

ZS WORKS ONYX - rezervace

Samonabíjecí puška řady AK74

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku ONYX
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku ONYXNabízíme ze skladových zásob jeden kus nové, nepoužité, samonabíjecí pušky ONYX. Zbraň je vybavena sklopnou rámovou opěrkou s botkou. Rám je osazen railem pro upevnění optiky. Zbraň se dodává s 1 plastovým zásobníkem na 30 nábojů.

Cena zbraně je: připravujeme.

AKSU74 - rezervace

Samonabíjecí puška řady AK74

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AKSU FAB
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AKSU FABNabízíme ze skladových zásob jeden kus nové, nepoužité, samonabíjecí pušky AKSU74. Zbraň je vybavena sklopnou rámovou opěrkou. Předpažbí je osazeno raily FAB DEFENCE pro upevnění optiky. Zbraň se dodává s 1 plastovým zásobníkem na 30 nábojů.

Cena zbraně je: připravujeme.

AKSU74

Samonabíjecí puška řady AK74

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AKSU
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku AKSUNabízíme ze skladových zásob jeden kus nové, nepoužité, samonabíjecí pušky AKSU74. Zbraň je vybavena sklopnou rámovou opěrkou. Zbraň se dodává s 1 plastovým zásobníkem na 30 nábojů.

Cena zbraně je: 22.000,- Kč.

AK74

Samonabíjecí puška řady AK74


Nabízíme ze skladových zásob jeden kus nové, nepoužité, samonabíjecí pušky AK74. Zbraň je vybavena dřevěným přdpažbím a pažbou. Ne levé straně zbraně se nachází originální rail pro upevnění montáže s optikou. Zbraň se dodává s 1 kovovým zásobníkem na 30 nábojů.

Cena zbraně je: 13.900,- Kč

AKMS 47

Samonabíjecí puška ráže 7,62 x 39 - možnost vyzkoušeníNabízíme k prodeji rumunskou samonabíjecí pušku typu Kalašnikov v ráži 7,62 x 39. Jedná se o nové zbraně se sklopnou ramenní opěrkou. Zbraň se dodává s dřevěným předpažbím. Zbraň se dodává s jedním zásobníkem na 30 nábojů.

Cena je: připravujeme

AKMS 47

Samonabíjecí puška ráže 7,62 x 39 - možnost vyzkoušeníNabízíme k prodeji rumunskou samonabíjecí pušku typu Kalašnikov v ráži 7,62 x 39. Jedná se o nové zbraně se sklopnou ramenní opěrkou. Zbraň se dodává s plastovým předpažbím IMI, pistolovou rukojetí FAB a s jedním zásobníkem na 30 nábojů.

Cena je: připravujeme

Galil AR

Samonabíjecí izraelská puška v ráži .223 RemNabízíme k prodeji izraelskou samonabíjecí pušku Galil AR v ráži .223 Remington. Jedná se o použité zbraně ve velmi dobrém stavu se sklopnou ramenní opěrkou. Zbraň se dodává s plastovým předpažbím IMI a s jedním zásobníkem na 35 nábojů. Stoupání vývrtu 1: 11", je tedy nutné používat střelivo se střelou 55grs.

Cena je: připravujeme 

Galil SAR

Samonabíjecí izraelská puška v ráži .223 Rem


Nabízíme k prodeji izraelskou samonabíjecí pušku Galil SAR v ráži .223 Remington. Jde o zkrácenou variantu modelu Galil AR. Jedná se o použité zbraně ve velmi dobrém stavu se sklopnou ramenní opěrkou. Zbraň se dodává s plastovým předpažbím IMI a s jedním zásobníkem na 35 nábojů. Stoupání vývrtu 1: 11", je tedy nutné používat střelivo se střelou 55grs.

Cena je: připravujeme

Saiga 12k

Samonabíjecí brokovnice 12 x 76

Nabízíme ze skladových zásob jeden kus nové, nepoužité, ruské, samonabíjecí brokovnice. Zbraň je vybavena boční lištou pro upevnění montáže PSO-1 a pevnou plastovou pažbou. Vývrt je chromován. Délka hlavně je 19" a její konec je opatřen závitem pro upevnění kolimátoru. Zbraň se dodává s 1 plastovým zásobníkem na 5 nábojů, vytěrákem a čištěním. 

Cena je: 23.000,- Kč 

Zastava M77

Samonabíjecí puška v ráži .308 Win.

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku Zastava M77
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku Zastava M77


Nabízíme ze skladových zásob jeden kus nové, nepoužité, samonabíjecí pušky Zastava M77 v ráži .308 Winchester. Zbraň je vybavena boční lištou pro upevnění montáže. Zbraň se dodává s 1 kovovým zásobníkem na 20 nábojů.

Cena zbraně je 24.000,- Kč.

*V nabídce je i jeden nový, nepoužitý kus bez boční lišty pro montáž, který se nabízíme za 22.000,- Kč.

Zastava M92

Samonabíjecí puška v ráži 7,62 x 39

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku M77
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí samonabíjecí pušku M77Nabízíme ze skladových zásob jeden kus nové, nepoužité, samonabíjecí pušky Zastava M92 v ráži 7,62x39. Zbraň je vybavena sklopnou ramenní opěrkou Zbraň se dodává s 1 kovovým zásobníkem na 30 nábojů.

Cena zbraně je 18.000,- Kč.

Heckler a Koch POF, MP5

Samonabíjecí puška


Nabízíme ze skladových zásob jeden kus nové, nepoužité, samonabíjecí pušky z produkce POF Heckler a Koch MP5 s pevnou pažbou v ráži 9 Luger. Zbraň je vybavena stavitelnými mířidly, ponosným řemenem, čištěním a přepravním pouzdrem. Pouzdro závěru je možné osadit montáží pro upevnění optiky. Zbraň se dodává s jedním kovovým zásobníkem na 30 nábojů a jedním na 15 nábojů.

Cena zbraně je 36.000,- Kč.

Rezervace

Zarezervujte si zboží včas! Rezervaci vám potvrdíme e-mailem. Následně Vám zašleme 

zálohovou fakturu a zboží u nás zůstane na skladě až do Vašeho vyzvednutí.