Začínáme s Glockem

Koupili jste si pistoli Glock?
A chcete svého Glocka dokonale poznat?
A chcete se s ním naučit střílet?


Nabízíme Vám střelecký program 

Začínáme s Glockem!

                       termín konání:    

                                        CENA 950,-Kč

                                         Cena 1750,-Kč

 

Připravili jsme pro Vás akci, kde se můžete dozvědět více o své zbrani. Poskytneme Vám dobré rady, připomeneme vše potřebné pro správnou obsluhu a údržbu zbraně od bezpečné manipulace, střelby až po rozebírání a čištění po střelbě. Provedeme Vás základními střeleckými cvičeními, která Vám ukáží kam směřovat svůj výcvik. Poradíme a zodpovíme Vaše otázky.

Ceny: 

Pro klienty, kteří si pistoli Glock zakoupili v naší prodejně je tato akce za 950,- Kč 

 Akce se pochopitelně mohou zúčastnit i klienti, kteří si Glocka koupili u jiných prodejců. V takových případech se účtuje poplatek ve výši 1.750,- Kč od 

Cena nezahrnuje náboje (50 kusů), které se dají pořídit na místě za 7,00 Kč - Luger 9mm.

 Ostatní je na nás.


Platba

Platba na místě v hotovosti nebo platební kartou.

Přihlášky:

Pro rezervaci na vybraný termín stačí poslat email na info@streleckyservis.cz . Doba trvání kurzu je cca 4 hodiny a jeho součástí je malé svačina a nealkoholické nápoje (zahrnuto v ceně kurzu). Maximální počet obsazenosti kurzu je 8 osob a přednost mají klienti, kteří si provedli rezervaci. 

Doporučujeme vzít s sebou:

- originální kompletní balení včetně dvou zásobníků
- opaskové pouzdro na pistoli
- pouzdro na zásobník (může být i v kapse)
- 50 nábojů (dají se pořídit na místě za 7,00 Kč - Luger 9mm)
Není možné používat vlastní přebíjené náboje!
- montážní kolík (dá se koupit na místě za 90,- Kč)

- vhodné sportovní oblečení a obutí

Učebna, střelnice, vybavení, výhody

Tyto akce organizujeme pouze pro malé skupiny uchazečů. Je tím zaručena přehlednost a individuální přístup ke každému klientovi.

Program je rozdělen do dvou částí:

Učebna - kde probíhá seznámení s vnitřním uspořádáním, konstrukcí a bezpečnostními prvky Vašeho Glocka. Praktická manipulace, rozborka a sborka hlavních částí zbraně, rámu a závěru. Se vším Vás nejprve seznámíme, vše předvedeme a následně Vám umožníme praktické vyzkoušení. Nic Vám nezůstane utajeno! 

Střelnice - kde se budete moci střelecky vyžít se zaměřením na základní dovednosti ke spolehlivému a bezpečnému ovládání Vašeho Glocka. Tato část již obsahuje jednoduchá  střelecká cvičení, která Vás navedou jak se správně zdokonalovat ve střelbě a jakou cestou vést další výcvik. Součástí jsou základní střelecká cvičení, která postupně gradují a obsahují, různé druhy přebíjení, pohybu se zbraní a krytí za překážkou.

S ohledem na délku konání jsou zajištěny dva nápoje, teplé nebo studené, podle počasí a ročního období a malá svačina (dle možností). 

V průběhu celé akce je nutné dodržovat zákon o zbraních a střelivu, řídit se provozním řádem střelnice a uposlechnout pokynů správce střelnice a řídícího střelby. Zdvořile připomínáme nulovou toleranci alkoholu, drog a léků v krvi a dechu. Při porušení pravidel bezpečnosti budete neprodleně vyloučeni bez nároku na vrácení poplatku! 

V případě zájmu o další střelecké vzdělávání nabízíme střelecké kurzy vyšší náročnosti a úrovně.

Přihláška - registrační formulář 


V případě zájmu nebo pokud potřebujete více informací, tak nás prosím kontaktujte. 

Těšíme se na Vás!