"Taurus - výprodej G3"

Samonabíjecí pistole Taurus - výprodej, sleva

 Nový nepoužitý Taurus G3, FS - plná velikost, ráže 9 Luger, zásobníky na 15 a 17 nábojů - původní cena 10.900,- Kč a cena po slevě 9.990,- Kč. Další slevy již není možné uplatnit!

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí pistoli Taurus G3
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí pistoli Taurus G3

Pistole Taurus se objevují na českém trhu téměř 30 let. V současné době jsou nabízeny nejmodernější modely s označením G3. Jde o samonabíjecí pistole, které jsou vhodné pro osobní obranu nebo sportovní a zábavnou střelbu. Ráže 9 Luger je velmi rozšířená a poskytuje velmi dobrý výkon při obraně a nízkou cenu při zábavě. Uvedená řada obsahuje to nejlepší co se v současné době nabízí na světovém trhu. Velmi jednoduché rozebírání. Vysokou kapacitu zásobníků. Nejvyšší možnou bezpečnost. A to vše za bezkonkurenčně nízkou cenu. 

Akce "Zkoušení Bejčka"

Po delší době se mi povedlo vyšetřit trochu volného času a zavítat s novým přírůstkem na naší střelnici. Již delší dobu jsem se na zkoušení těšil, ale vždycky se objevila nějaká neodkladná práce. V neděli 5.7. se to konečné povedlo. 

V průběhu testu jsem vystřelil celkem 200 nábojů. 100 kusů Hornady Varmint a 100 kusů American Eagle Suppressor v ráži .22 LR. Ani při jednou výstřelu nedošlo k jakékoliv závadě! 

Zbraň je velmi lehká, dokonale sedí v ruce a její ovládí prvky jsou snadno dostupné a dobře se ovládají. Manuální pojistka je oboustranná. Záchyt závěru je pouze na levé straně zbraně. Záchyt zásobníku je možné přestavět na pravou stranu. Mířidla jsou plastová a jsou zvýrazněná třemi bílými body. Rozborka se provádí podobně jako u pistolí Glock. Sborka vyžaduje při nasazení závěru zpět na rám nasazení, zatlačení a posunutí vzad. Je to opravdu velmi jednoduché. Závěr má v přední i zadní části drážky pro snadnější manipulaci při nabíjení a vybíjení zbraně. Rám je osazen railem pro svítilnu nebo laser. Kapacita zásobníku je 16 nábojů. Zásobníky se plní velice snadno a to pomocí bočních výstupků nebo pomocníkem pro plnění zásobníku, který je součástí balení. Zbraň se prodává v papírové krabici se dvěma zásobníky, pomocníkem pro jejich plnění, adaptérem pro upevnění tlumiče a klasickým US zámkem pro nouzové zabezpečení zbraně. 

Dojem ze střelby: zbraň využívá přednapnutého úderníku a spoušť je velmi jemná (i u nové zbraně). Díky malému výkonu nedochází ke zdvihu nebo výraznému odskoku po výstřelu. S ohledem na pořizovací cenu se jedná asi o nejúspěšnější model letošního roku v této ráži. Po osobní zkušenosti mohu tento model vřele doporučit. V případě zájmu o vyzkoušení nebo nákup jsme Vám plně k dispozici.

Jaroslav Ondra, STŘELECKÝ SERVIS 

Test pistolí Taurus G2c a G3