Svítilny na zbraně

SUREFIRE XSC - NOVINKA (připravujeme)

Pro modely Glock G43X Rail a G48 Rail

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu SUREFIRE XSC
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu SUREFIRE XSC

SUREFIRE XSC je výkonná a kompaktní podvěsná svítilna pro Glock 43X Rail a Glock 48 Rail s vysoce výkonnou LED, která generuje 350 lumenů bílého s dosvitem 90 metrů. Svítilna je ideální pro identifikaci cíle na blízkou a střední vzdálenost díky jasnému středovému bodu s dostatkem periferního světla. Tělo svítilny je vyrobeno z lehké, ale maximálně odolné slitiny leteckého hliníku s povrchovou úpravou tvrdý elox dle specifikace Mil-Spec . Napájení zajišťuje nabíjecí Li-pol akumulátor, který lze odejmout a nabíjet bez demontáže svítilny ze zbraně. Všechny spoje jsou osazeny O-kroužky pro použití za každého počasí. Díky indikátoru baterie lze spolehlivě kontrolovat stav nabití akumulátoru.

Cena: 10.700,- Kč / pouze na objednání, termín dodání není zatím znám

INFORCE

Emissive Energy Corp. je americký výrobce, který navrhuje a vyrábí příslušenství pro zbraně, které pomáhají policistům i vojákům. Uplatnění najdou i u soukromých držitelů zbraní. Svítilny uvádí na trh pod značkou INFORCE. Výrobky INFORCE jsou distribuovány po celém světě a v současné době jsou nabízeny i v ČR pod značkou evropského zástupce B&T (Brugger & Thomet, Austria).

INFORCE APL

Polymerová svítilna s výkonem 400 lumenů

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu INFORCE APL - obrázek je ilustrační
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu INFORCE APL - obrázek je ilustrační


APL Compact poskytuje 400 lumenů zářivého bílého světla a to po dobu 1,5 hodiny. Je ultralehký a odolný, váží méně než 3 unce, poskytuje úzký paprsek s vysokou intenzitou, který vyplní vaše zorné pole pro identifikaci cíle. Polymerové tělo je odolné vůči vodě, tělo je vyztužené skelným vláknem a je neuvěřitelně silné při zachování kompaktní velikosti. Zdrsněné ploch oboustranných vypínačů umožňují aktivaci levou nebo pravou rukou. Systém hlavice jednoduchým pootočením umožňuje snadné uzamčení proti nežádoucímu nebo nechtěnému rozsvícení například v zavazadle. Svítilna je napájena dvěma zdroji CR123 a je možné ji použít na zbrani, která disponuje railem MIL-STD 1913. Svítilnu nabízíme v šedočerné barvě.

Cena je: 4.200,- Kč

INFORCE APLc

Kompaktní polymerová svítilna s výkonem 200 lumenů

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu INFORCE APLc
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu INFORCE APLc


APL Compact poskytuje 200 lumenů zářivého bílého světla a to po dobu 1,5 hodiny. Je ultralehký a odolný, váží méně než 2 unce, poskytuje úzký paprsek s vysokou intenzitou, který vyplní vaše zorné pole pro identifikaci cíle. Polymerové tělo je odolné vůči vodě, tělo je vyztužené skelným vláknem a je neuvěřitelně silné při zachování kompaktní velikosti. Zdrsněné ploch oboustranných vypínačů umožňují aktivaci levou nebo pravou rukou. Systém hlavice jednoduchým pootočením umožňuje snadné uzamčení proti nežádoucímu nebo nechtěnému rozsvícení například v zavazadle. Svítilna je napájena jedním zdrojem CR123 a je možné ji použít na zbrani, která disponuje railem MIL-STD 1913. Svítilnu nabízíme v šedočerné barvě.

Cena je: 4.500,- Kč

STREAMLIGHT




Nabízíme velmi osvědčené taktické svítilny pro extrémní nasazení. Svítilny byly zkoušené u policejních a vojenských jednotek a získaly si mezinárodní věhlas. Vynikají vysokou svítivostí a spolehlivostí. Svítilny jsou vyráběny ve Spojených státech. 

STREAMLIGHT - TLR 6

Pro modely G42, G43, G43X a G48 

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 6
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 6




Malá, lehká, kompaktní a vysoce výkonná svítilna pro nejmenší Glocky G42 a G43. Svítilna se na lučík připevňuje pomocí tří šroubů. Svítilna je napájena dvěma zdroji 1/3N.

Mezi přednosti této svítilny patří i laserový paprsek, jehož pomocí je možné velmi snadno a rychle zamířit na cíl.

Cena: 4.900,- Kč  

STREAMLIGHT - TLR 6

Pro modely G26, G27 a G33

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 6
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 6




Malá, kompaktní a vysoce výkonná svítilna pro SUB COMPACT Glock G26, G27 a G33. Svítilna se na lučík připevňuje pomocí tří šroubů. Svítilna je napájena dvěma zdroji 1/3N.

Mezi přednosti této svítilny patří i laserový paprsek, jehož pomocí je možné velmi snadno a rychle zamířit na cíl.

Cena: 4.900,- Kč  

STREAMLIGHT - TLR 8A a 8A Green

Zejména pro modely G19, G23, G32 a podobné zbraně

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu TLR 8A a 8A Green
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu TLR 8A a 8A Green

Malá, velmi odolná, celokovová a vysoce výkonná svítilna pro pistole Glock velikosti COMPACT. Glock G19, G23, G33. Svítilna se dá použít i pro větší modely jako je G17, G22 a G31. Svítilna se nasazuje do railu zbraně a zajistí dotažením šroubu. K dotažení nebo uvolnění je možné použít drobnou minci (1,- Kč). Svítilna je napájena jedním zdrojem CR123. Model s označením "A" je vybaven modifikovaným ovládáním spouštění a vypínání. Svítilna se dodává se dvěma druhy mikrospínačů. Pootočením hlavice je možné úplné vypnutí, aby nedošlo k samovolnému nebo nežádoucímu rozsvícení. Provedení 8A Green používá zelený laser. Mezi přednosti této svítilny patří i laserový paprsek, jehož pomocí je možné velmi snadno a rychle zamířit na cíl.

Cena TLR 8A: 9.900,- Kč

Cena TLR 8A Green: 11.900,- Kč

STREAMLIGHT - TLR 7A

Zejména pro modely G19, G23, G32 a podobné zbraně

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu TLR 7A
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu TLR 7A


Malá, velmi odolná, celokovová a vysoce výkonná svítilna pro pistole Glock velikosti COMPACT. Glock G19, G23, G33. Svítilna se dá použít i pro větší modely jako je G17, G22 a G31. Svítilna se nasazuje do railu zbraně a zajistí dotažením šroubu. K dotažení nebo uvolnění je možné použít drobnou minci (1,- Kč). Svítilna je napájena jedním zdrojem CR123. Model s označením "A" je vybaven modifikovaným ovládáním spouštění a vypínání. Svítilna se dodává se dvěma druhy mikrospínačů. Pootočením hlavice je možné úplné vypnutí, aby nedošlo k samovolnému nebo nežádoucímu rozsvícení.

Cena TLR 8A: 6.000,- Kč

STREAMLIGHT TLR 1 a TLR 1s

Pro modely G17 a ostatní zbraně v plné velikosti

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 1 a TLR 1s
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 1 a TLR 1s


Velká, velmi odolná, celokovová a vysoce výkonná svítilna pro pistole Glock velikosti COMPACT. Glock G19, 23, G33. Svítilna se dá použít i pro větší modely jako je G17, G22 a G31. Svítilna se nasazuje do railu zbraně a zajistí dotažením šroubu. K dotažení nebo uvolnění je možné použít drobnou minci. Svítilna je napájena jedním zdrojem CR123. Tento model je možné použít i pro všechny zbraně vybavené standardizovaným railem. Svítilna je nápájena dvěma zdroji CR123.

Model TLR 1s je vybaven stroboscopem. Jinak se oba modely neliší.

Cena TLR 1: 5.900,- Kč

Cena TLR 1s: 6.200,- Kč  

Svítilny na zbraně

V případě, že si u nás kupujete zbraň společně se svítilnou, která je vybavena laserem, tak Vám můžeme, pokud si to budete přát, provést kontrolní nástřel a to zcela zdarma.

Rezervace

Zarezervujte si zboží včas! Rezervaci vám potvrdíme e-mailem. Následně Vám zašleme 

zálohovou fakturu a zboží u nás zůstane na skladě až do Vašeho vyzvednutí.