Svítilny STREAMLIGHTNabízíme velmi osvědčené taktické svítilny pro extrémní nasazení. Svítilny byly zkoušené u policejních a vojenských jednotek a získaly si mezinárodní věhlas. Vynikají vysokou svítivostí a spolehlivostí. Svítilny jsou vyráběny ve Spojených státech.

 

SUREFIRE XSC - NOVINKA

Pro modely Glock G43X a G48

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu SUREFIRE XSC
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu SUREFIRE XSC

SUREFIRE XSC je výkonná a kompaktní podvěsná svítilna pro Glock 43X a  Glock 48 s vysoce výkonnou LED, která generuje 350 lumenů bílého s dosvitem 90 metrů. Svítilna je ideální pro identifikaci cíle na blízkou a střední vzdálenost díky jasnému středovému bodu s dostatkem periferního světla. Tělo svítilny je vyrobeno z lehké, ale maximálně odolné slitiny leteckého hliníku s povrchovou úpravou tvrdý elox dle specifikace Mil-Spec . Napájení zajišťuje nabíjecí Li-pol akumulátor, který lze odejmout a nabíjet bez demontáže svítilny ze zbraně. Všechny spoje jsou osazeny O-kroužky pro použití za každého počasí. Díky indikátoru baterie lze spolehlivě kontrolovat stav nabití akumulátoru.

Cena: 10.700,- Kč / pouze na objednání, termín dodání není zatím znám

STREAMLIGHT - TLR 6

Pro modely G42 a G43 

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 6
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 6
Malá, kompaktní a vysoce výkonná svítilna pro nejmenší Glocky G42 a G43. Svítilna se na lučík připevňuje pomocí tří šroubů. Svítilna je napájena dvěma zdroji 1/3N.

Mezi přednosti této svítilny patří i laserový paprsek, jehož pomocí je možné velmi snadno a rychle zamířit na cíl.

Cena: 4.900,- Kč  

STREAMLIGHT - TLR 6

 Pro modely G26, G27 a G33

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 6
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 6Malá, kompaktní a vysoce výkonná svítilna pro SUB COMPACT Glock G26, G27 a G33. Svítilna se na lučík připevňuje pomocí tří šroubů. Svítilna je napájena dvěma zdroji 1/3N.

Mezi přednosti této svítilny patří i laserový paprsek, jehož pomocí je možné velmi snadno a rychle zamířit na cíl.

Cena: 4.900,- Kč  

STREAMLIGHT - TLR 8A a 8A Green

Zejména pro modely G19, G23, G32 a podobné zbraně

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu TLR 8A a 8A Green
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu TLR 8A a 8A GreenMalá, velmi odolná, celokovová a vysoce výkonná svítilna pro pistole Glock velikosti COMPACT. Glock G19, G23, G33. Svítilna se dá použít i pro větší modely jako je G17, G22 a G31. Svítilna se nasazuje do railu zbraně a zajistí dotažením šroubu. K dotažení nebo uvolnění je možné použít drobnou minci (1,- Kč). Svítilna je napájena jedním zdrojem CR123. Model s označením "A" je vybaven modifikovaným ovládáním spouštění a vypínání. Svítilna se dodává se dvěma druhy mikrospínačů. Pootočením hlavice je možné úplné vypnutí, aby nedošlo k samovolnému nebo nežádoucímu rozsvícení.  Provedení 8A Green používá zelený laser. Mezi přednosti této svítilny patří i laserový paprsek, jehož pomocí je možné velmi snadno a rychle zamířit na cíl.

Cena TLR 8A: 9.900,- Kč

  Cena TLR 8A Green: 11.900,- Kč

STREAMLIGHT - TLR 7A

Zejména pro modely G19, G23, G32 a podobné zbraně

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu TLR 8A
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu TLR 8AMalá, velmi odolná, celokovová a vysoce výkonná svítilna pro pistole Glock velikosti COMPACT. Glock G19, G23, G33. Svítilna se dá použít i pro větší modely jako je G17, G22 a G31. Svítilna se nasazuje do railu zbraně a zajistí dotažením šroubu. K dotažení nebo uvolnění je možné použít drobnou minci (1,- Kč). Svítilna je napájena jedním zdrojem CR123. Model s označením "A" je vybaven modifikovaným ovládáním spouštění a vypínání. Svítilna se dodává se dvěma druhy mikrospínačů. Pootočením hlavice je možné úplné vypnutí, aby nedošlo k samovolnému nebo nežádoucímu rozsvícení. 

Cena TLR 8A: 6.000,- Kč

TLR 1 a TLR 1s

 Pro modely G17 a ostatní zbraně v plné velikosti

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 1 a TLR 1s
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilny řady TLR 1 a TLR 1s

Velká, velmi odolná, celokovová a vysoce výkonná svítilna pro pistole Glock velikosti COMPACT. Glock G19, 23, G33. Svítilna se dá použít i pro větší modely jako je G17, G22 a G31. Svítilna se nasazuje do railu zbraně a zajistí dotažením šroubu. K dotažení nebo uvolnění je možné použít drobnou minci. Svítilna je napájena jedním zdrojem CR123. Tento model je možné použít i pro všechny zbraně vybavené standardizovaným railem. Svítilna je nápájena dvěma zdroji CR123.

Model TLR 1s je vybaven stroboscopem. Jinak se oba modely neliší.

Cena TLR 1: 5.900,- Kč

Cena TLR 1s: 6.200,- Kč