Sleva pro příslušníky ozbrojených sil a sborů 


V naší firmě nabízíme příslušníkům ozbrojených sil a sborů slevu ve výši 500,- Kč z maloobchodní ceny pokud se rozhodnou pro nákup zbraně u nás.


Ve firmě STŘELECKÝ SERVIS si vážíme práce vojáků a policistů. Podporujeme je v boji proti zločinu a terorizmu. Nabízíme vlastní věrnostní program formou bonusů a jako naprostou samozřejmost nabízíme slevy, které poskytují dovozci a výrobci zbraní. V případech, kdy není možné poskytnout slevu přímo, tzn. že jí výrobce nenabízí v obchodní síti, ale nabízí ji pouze prostřednictvím svých prodejen, tak Vás o těchto akcích alespoň informujeme!

Tato nabídka se vztahuje na příslušníky Policie ČR, Armády ČR (četně aktivních záloh), Vězeňské služby, Celní správy ČR, strážníků MP hl.m. Prahy a příslušníků Záchranného sboru. Příslušnost se prokazuje platným služebním průkazem s fotografií.


Slevy stálého zákazníka


Firma STŘELECKÝ SERVIS si váží přízně věrných klientů a proto jim nabízíme něco navíc. Připravili jsme pro Vás věrnostní program, s kterým můžete ušetřit i několik tisíc korun.

1. Příprava ke zkouškám odborné způsobilosti
Za absolvování přípravy ke zkoušce odborné způsobilosti na naší střelnici Vás odměníme 
bonusem ve výši 500,- Kč, který můžete uplatnit při nákupu zbraně. 

2. Nákup zbraně
Pokud si u nás koupíte novou zbraň, získáte bonus ve výši 500,- Kč pro nákupy dalších zbraní. 
Poukázky jsou přenosné a tudíž je můžete věnovat i svým známým nebo půjčit kamarádům. Pro více informací nás laskavě kontaktujte na info@streleckyservis.eu nebo na telefonním čísle 602 22 86 87. 

Pravidla pro využívání poukázek na slevu 
1. Poukázky na slevu (dále jen poukázky) můžete využít při:
- nákupu nové zbraně (na komisní zbraně se nabídka nevztahuje)
To znamená, že při nákupu zbraně a předložení poukázky Vám z maloobchodní ceny zbraně přiznáme slevu ve výši 500,- Kč.
2. Poukázky na slevu není možné sčítat. Pokud si kupujete zbraň můžete použít pouze jednu poukázku, přestože vlastníte dvě nebo více poukázek. Nevyčerpané poukázky můžete využít při dalším nákupu nebo je věnovat jako dárek.
3. Poukázky jsou přenosné a můžete je použít jako dárek pro Vaše známé a kamarády.
4. Poukázky můžete využít pouze u naší firmy STŘELECKÝ SERVIS a to při nákupu zbraní v naší prodejně a k úhradě za střelecké kurzy a akce, které pořádáme pokud je tak výslovně uvedeno. Poukázky pozbývají platnosti zveřejněním v seznamu neplatných poukázek např. při ukončení akce. Seznam neplatných poukázek najdete zde: 0.
5. Bonus nemůžete využít při nákupu některých zbraní jako např. Sa vz. 61 a Sa vz. 58. Informace o nemožnosti využít poukázku pro nákup zbraně naleznete u jednotlivých položek v naší prodejně. Slevy není možné uplatnit na zboží v akci např. při výprodeji některých druhů nebo značek. 
Poukázky na slevu vydává firma STŘELECKÝ SERVIS svým zákazníkům jako poděkování za projevenou důvěru a přízeň. Poukázky můžete obdržet např. za úspěšné složení zkoušky odborné způsobilosti nebo za Váš nákup zbraně u nás. Použití poukázek se řídí firemnímy pravidly. V případě pochybností rozhodne s konečnou platností jednatel firmy. 

Jaroslav Ondra, STŘELECKÝ SERVIS, majitel 

Těšíme se na Vás!


Slevy dalších výrobců a prodejců:

Tyto slevy se mohou lišit nebo je může výrobce nebo prodejce zrušit. Informujte se před nákupem o aktuálních slevách u konkrétních partnerů.


ČESKÁ ZBROJOVKA

Česká zbrojovka a.s. nabízí příslušníkům ozbrojených složek ČR a aktivních záloh trvalou možnost nákupu krátkých zbraní ze sortimentu podnikových prodejen Praha a Uherský Brod se slevou ve výši 20% z maloobchodní ceny. Podmínkou je předložení dokladu o příslušnosti k ozbrojené složce nebo dohody vojáka s příslušným krajským vojenským velitelstvím o zařazení do aktivních záloh.

ZELENÝ SPORT

Sleva pro příslušníky AČR a bezpečnostních sborů 10%:
Na slevu mají nárok příslušníci Armády České republiky, vyjma civilních zaměstnanců ministerstva obrany. Bezpečnostním sborem se rozumí Policie České republiky, Hasičský záchranný sbor České republiky, Celní správa, Vězeňská služba české republiky, Generální inspekce bezpečnostních sborů, Bezpečnostní informační služba, Úřad pro zahraniční styky a informace. Vztahuje se i na příslušníky městských policií.
Nelze ji zkombinovat s velkoobchodní cenou to je D 1-5. Slevu pro sbory lze uplatnit pouze při osobním odběru a to pouze v prodejně ve Slatině. Slevu nelze uplatnit na zboží zasílané poštou a nebo prodávané prostřednictví jiného obchodníka.
Akce trvá do odvolání.