Slevy stálých zákazníků a příslušníků ozbrojených složek

1. Slevy pro příslušníky ozbrojených sil a sborů

V naší firmě nabízíme příslušníkům ozbrojených sil a sborů slevu ve výši 500,- Kč z maloobchodní ceny pokud se rozhodnou pro nákup zbraně u nás.


Tato nabídka se vztahuje na příslušníky Policie ČR, Armády ČR (četně aktivních záloh), Vězeňské služby, Celní správy ČR, strážníků MP hl.m. Prahy a příslušníků Záchranného sboru. Příslušnost se prokazuje platným služebním průkazem s fotografií.


2. Slevy pro stálé zákazníky 


Firma STŘELECKÝ SERVIS si váží přízně věrných klientů a proto jim nabízíme něco navíc. Připravili jsme pro Vás věrnostní program, s kterým můžete ušetřit i několik tisíc korun.

1. Příprava ke zkouškám odborné způsobilosti

Za absolvování přípravy ke zkoušce odborné způsobilosti na naší střelnici Vás odměníme 
bonusem ve výši 500,- Kč, který můžete uplatnit při nákupu zbraně. 

2. Nákup zbraně

Pokud si u nás koupíte novou zbraň, získáte bonus ve výši 500,- Kč pro nákupy dalších zbraní. Poukázky jsou přenosné a tudíž je můžete věnovat i svým známým nebo půjčit kamarádům. Pro více informací nás laskavě kontaktujte na info@streleckyservis.cz nebo na telefonním čísle 736 260 133

Pravidla pro využívání poukázek na slevu 

1. Poukázky na slevu (dále jen poukázky) můžete využít při:
- nákupu nové zbraně (na komisní zbraně se nabídka nevztahuje)
To znamená, že při nákupu zbraně a předložení poukázky Vám z maloobchodní ceny nové zbraně přiznáme slevu ve výši 500,- Kč.
2. Poukázky na slevu není možné sčítat. Pokud si kupujete zbraň můžete použít pouze jednu poukázku, přestože vlastníte dvě nebo více poukázek. Nevyčerpané poukázky můžete využít při dalším nákupu nebo je věnovat jako dárek.
3. Poukázky jsou přenosné a můžete je použít jako dárek pro Vaše známé a kamarády.

4.. Bonus nemůžete využít při nákupu některých zbraní jako např. Sa vz. 61 a Sa vz. 58. Informace o nemožnosti využít poukázku pro nákup zbraně naleznete u jednotlivých položek v naší prodejně. Slevy není možné uplatnit na zboží v akci např. při výprodeji některých druhů nebo značek. 
Poukázky na slevu vydává firma STŘELECKÝ SERVIS svým zákazníkům jako poděkování za projevenou důvěru a přízeň. Poukázky můžete obdržet např. za úspěšné složení zkoušky odborné způsobilosti nebo za Váš nákup zbraně u nás. Použití poukázek se řídí firemními pravidly. V případě pochybností rozhodne s konečnou platností jednatel firmy. 

Těšíme se na Vás!