RUGER

Zbraně firmy RUGER®, USA 

Nabízíme nové, nepoužité a neregistrované zbraně s plnou 24 měsíční zárukou. Zbraně máme již zpravidla po jednom kuse a další prodej budeme zajišťovat jen formou objednávek. S ohledem na přísun nových a nových zbraní na český trh již nejsme schopni všechny zbraně držet skladem. Uvedené ceny jsou konečné a nelze na ně uplatňovat žádné další slevy.

Chcete nás kontaktovat?

RUGER 10/22 v ráži .22 LR

Mírně použitá, plně funkční včetně optiky

Vynikající a velmi spolehlivá a lety ověřená konstrukce oblíbených malorážek. Puška je vhodná pro volný čas a zábavu. Její předností je nízká hmotnost, plastová pažba, možnost upnutí dvounožky, a montáž s lištou pro upevnění optiky. Zbraň se nabízí s optikou z České zbrojovky 4x28 a s 10 ranným zásobníkem s možnost přikoupení zásobníků na 25 nábojů.

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

RUGER MARK IV 22/45 LITE 

Vynikající samonabíjecí pistole pro volný čas a zábavu.

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí pistoli MARK IV 22/45 LITE
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí pistoli MARK IV 22/45 LITEVelmi lehká samonabíjecí pistole v ráži .22 LR určená pro zábavu a volný čas. Velmi nízká hmotnost je velkou výhodou pro ty nejmenší střelce. Zbraň je možné použít přímo se stavitelnými mířidly nebo osazením kolimátoru na horní liště. Ústí hlavně je opatřeno závitem pro osazení kompenzátorem nebo tlumičem hluku. Zbraň vyniká vysokou spolehlivostí s různými druhy používaného střeliva.