Příprava ke zkouškám na ZP 

Individuální příprava

je určena pro náročné. Zahrnuje individuální přístup personálu po celou dobu konání přípravy. Uchazeč si může vyzkoušet všechny předepsané druhy zbraní. Je dokonale seznámen s danou problematikou. V průběhu střeleckých cvičení je mu umožněn větší počet výstřelů. V rámci přípravy jsou zodpovězeny případné dotazy k zákonu o zbraních (zák. č. 119/2002 Sb.). V průběhu individuální přípravy (4hodiny) je po celou dobu konání zajištěna přítomnost instruktora.
Cena individuální přípravy: 4.900,- Kč 

v ceně je zahrnuta spotřeba střeliva (skupina C - 10 ks brokových nábojů a 25 ks nábojů s okrajovým zápalem, pro ostatní skupiny 50 nábojů do krátké kulové zbraně).

Individuální příprava DUO

je určena pro náročné dvojice a to zejména manžele, sourozence, blízké přátele, rodiče a děti, kamarády apod. Zahrnuje individuální přístup personálu po celou dobu konání přípravy. Uchazeč si může vyzkoušet všechny předepsané druhy zbraní. Je dokonale seznámen s danou problematikou. V průběhu střeleckých cvičení je mu umožněn větší počet výstřelů. V rámci přípravy jsou zodpovězeny případné dotazy k zákonu o zbraních (zák. č. 119/2002 Sb.). V průběhu individuální přípravy DUO (4 hodiny) je po celou dobu konání zajištěna přítomnost instruktora.
Cena individuální přípravy DUO: 8.900,- Kč

 v ceně je zahrnuta spotřeba střeliva (skupina C - 10 ks brokových nábojů a 25 ks nábojů s okrajovým zápalem, pro ostatní skupiny 50 nábojů do krátké kulové zbraně) na osobu.

Používané zbraně


Pistole CZ 75 v ráži 9 Luger
Malorážka CZ 452 nebo 451 v ráži .22 LR
Broková kozlice CZ 582 nebo Bajkal v ráži 12x70Získejte slevu stálého zákazníka

Za účast na přípravě ke zkouškám na ZP na naší střelnici Rajská Zahrada získáte bonus ve výši 500,- Kč pro nákup zbraně. Bonus můžete použít i jako dárek pro své blízké nebo kamarády a to opakovaně.

Poptávka vhodného termínu 

přípravy ke zkouškám

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Pokusíme se Vám nabídnout vhodný termín a čas na základě Vašich požadavků.

A pokud se stanete hrdými držiteli zbrojního průkazu a plánujete uskutečnit nákup zbraně v naší prodejně připravili jsme pro Vás akci Celoroční zkoušení zbraní. V rámci této akce si můžete vyzkoušet zbraně z naší nabídky. Naší velkou výhodou je, že si u nás můžete zbraně vyzkoušet ještě před nákupem a neudělat tak zásadní chybu při výběru. Firma STŘELECKÝ SERVIS působí na českém trhu již od roku 1991 a patří mezi přední prodejce zbraní. Více informací o této zajímavé akci najdete na našich stránkách.


STŘELECKÝ SERVIS patří mezi největší partnery firem:
GLOCK, WALTHER, HS PRODUKT POINT - SPRINGFIELD, 
PROARMS ARMORY a mnoha dalších!

Pokud máte zájem o nákup zbraně, navštivte naší sekci "Prodejna." Určitě si u nás vyberete!

Těšíme se na Vás!

Jaroslav Ondra, STŘELECKÝ SERVIS, majitel