Koupili jste si pistoli Glock?
A chcete svého Glocka dokonale poznat?
A chcete se s ním naučit střílet?


Nabízíme Vám střelecký program 

Začínáme s Glockem! 

Připravili jsme pro Vás akci, kde se můžete dozvědět více o své zbrani. Poskytneme Vám dobré rady, připomeneme vše potřebné pro správnou obsluhu a údržbu zbraně od bezpečné manipulace, střelby až po rozebírání a čištění po střelbě. Provedeme Vás základními střeleckými cvičeními, která Vám ukáží kam směřovat svůj výcvik. Poradíme a zodpovíme Vaše otázky.

Ceny: 

Pro klienty, kteří si pistoli Glock zakoupili v naší prodejně je tato akce za 750,- Kč. Platí se předem převodem na náš účet číslo 2500786045 / 2010 (FIO Banka), jako variabilní symbol uveďte číslo Vašeho telefonu, který jste uvedli při registraci.

 Akce se pochopitelně mohou zúčastnit i klienti, kteří si Glocka koupili u jiných prodejců. V takových případech se účtuje poplatek ve výši 1.250,- Kč.

Cena nezahrnuje náboje (50 kusů), které se dají pořídit na místě za 6,00 Kč - SB. Ostatní je na nás.

Přihlášky:

Pro rezervaci na vybraný termín stačí poslat email na jaroslav.ondra@centrum.cz nebo na konci stránky vyplnit připravený formulář.
V přihlášce uveďte prosím: jméno, příjmení, telefon a výrobní číslo Vašeho Glocka.
Pokud Vám nepřijde během 48 hodin potvrzení, tak k nám Vaše přihláška nedošla. Kontaktujte nás prosím znovu nebo nám zavolejte. Akce se mohou zúčastnit pouze přihlášení majitelé registrovaného Glocka, kteří zaplatí poplatek 750,- nebo 1.250,- Kč. O tom, že jsme Vaší přihlášku zaregistrovali se můžete přesvědčit na našich stránkách, kde u pořadového čísla uvedeme výrobní číslo Vašeho Glocka, které jste uvedli při registraci. Následně uhraďte převodem účastnický poplatek. Informace o připsání částky na náš účet se objeví na našich stránkách hned za výrobním číslem Vašeho Glocku. Zpravidla se zápis na stránkách projeví do 24 max 48 hodin. Děkujeme předem za trpělivost!  

Doporučujeme vzít s sebou:

- originální kompletní balení včetně dvou zásobníků
- opaskové pouzdro na pistoli
- pouzdro na zásobník (může být i v kapse)
- 50 nábojů (dají se pořídit na místě za 6,00 Kč - SB)
Není možné používat vlastní přebíjené náboje!
- montážní kolík (dá se koupit na místě za 80,- Kč)

- vhodné sportovní oblečení a obutí

Učebna, střelnice, vybavení, výhody

Tyto akce organizujeme pouze pro malé skupiny uchazečů. Je tím zaručena přehlednost a individuální přístup ke každému klientovi.

Program je rozdělen do dvou částí:

Učebna - kde probíhá seznámení s vnitřním uspořádáním, konstrukcí a bezpečnostními prvky Vašeho Glocka. Praktická manipulace, rozborka a sborka hlavních částí zbraně, rámu a závěru. Se vším Vás nejprve seznámíme, vše předvedeme a následně Vám umožníme praktické vyzkoušení. Nic Vám nezůstane utajeno! 

Střelnice - kde se budete moci střelecky vyžít se zaměřením na základní dovednosti ke spolehlivému a bezpečnému ovládání Vašeho Glocka. Tato část již obsahuje jednoduchá  střelecká cvičení, která Vás navedou jak se správně zdokonalovat ve střelbě a jakou cestou vést další výcvik. Součástí jsou základní střelecká cvičení, která postupně gradují a obsahují, různé druhy přebíjení, pohybu se zbraní a krytí za překážkou.

S ohledem na délku konání jsou zajištěny dva nápoje, teplé nebo studené, podle počasí a ročního období a malá svačina (dle možností). 

V průběhu celé akce je nutné dodržovat zákon o zbraních a střelivu, řídit se provozním řádem střelnice a uposlechnout pokynů správce střelnice a řídícího střelby. Zdvořile připomínáme nulovou toleranci alkoholu, drog a léků v krvi a dechu. Při porušení pravidel bezpečnosti budete neprodleně vyloučeni bez nároku na vrácení poplatku! 

V případě zájmu o další střelecké vzdělávání nabízíme střelecké kurzy vyšší náročnosti a úrovně.
Zkušení instruktoři i naše střelnice jsou tu pro Vás!

Máme dostatek zkušeností a můžeme je předat i Vám.