Výprodej SAVAGE a  MOSSBERG

Opakovací kulovnice SAVAGE AXIS XP, .223 Remington 

SAVAGE AXIS XP .223 Rem
SAVAGE AXIS XP .223 Rem

Nabízíme v rámci výprodeje opakovací pušku AXIS II v ráži .223 Remington. Jedná se o velmi osvědčenou zbraň s vynikajícími střeleckými vlastnostmi. Zbraň se dodává včetně montáže  a puškohledu Bushnell 3-9x40. Puška je vybavena poutky pro upevnění závěsného řemenu. Pažba zbraně je osazena pryžovou botkou.

Cena v rámci výprodeje je: 


Opakovací kulovnice SAVAGE AXIS II, . 308 Winchester

STŘELECKÝ SERVIS, SAVAGE AXIS 308
STŘELECKÝ SERVIS, SAVAGE AXIS 308


Nabízíme v rámci výprodeje opakovací pušku AXIS v ráži .308 Winchester. Jedná se o velmi osvědčenou zbraň s vynikajícími střeleckými vlastnostmi. Hlaveň je opatřena závitem pro usazení úsťové brzdy. Pouzdro závěru je osazeno railem pro upevnění montáže s optikou. Pažba má pryžovou botku a spoušťový systém Adjustable Accutrigger. Puška je vybavena poutky pro upevnění závěsného řemenu. 

Cena v rámci výprodeje je: 


Opakovací kulovnice MOSSBERG MATTE (27716), 5,56 (.223 Rem)

STŘELECKÝ SERVIS, MOSSBERG MVP PATROL
STŘELECKÝ SERVIS, MOSSBERG MVP PATROL


Velmi, velmi lehká opakovací puška Mossberg model MVP PATROL. Hlaveň dlouhá 16,25" je opatřena závitem pro standardní kompenzátor nebo tlumič pušek typu AR15 včetně krycí matky závitu. Pouzdro závěru je vybaveno railem pro upevnění kolimátoru nebo puškohledu. Mířidla jsou stavitelná a muška je osazena červeným světlovodným vláknem. Pažba má pryžovou botku. Zásobníky jsou shodné s puškami typu AR15. Puška je vybavena poutky pro upevnění závěsného řemenu. Přední poutko je možné využít pro upevnění dvounožky.

Cena v rámci výprodeje je: 


Opakovací kulovnice MOSSBERG THUNDER RANCH (27798),  .308 Winchester - REZERVACE

STŘELECKÝ SERVIS, MOSSBERG THUNDER RANCH
STŘELECKÝ SERVIS, MOSSBERG THUNDER RANCH

Velmi lehká opakovací puška Mossberg model MVP THUNDER RANCH. Hlaveň je těžká, kanelovaná a dlouhá 18,5" a je opatřena závitem pro standardní kompenzátor nebo tlumič pušek typu AR10 včetně krycí matky závitu. Pouzdro závěru je vybaveno railem pro upevnění kolimátoru nebo puškohledu. Mířidla jsou stavitelná a muška je osazena mosazným bodem pro rychlé zamíření. Pažba má pryžovou botku. Zásobník pojme 10 nábojů. Puška je vybavena poutky pro upevnění závěsného řemenu. Přední poutko je možné využít pro upevnění nožiček.


Cena v rámci výprodeje je:


Opakovací kulovnice MOSSBERG (27697), . 308 Winchester

STŘELECKÝ SERVIS, MOSSBERG MVP GRENN STK
STŘELECKÝ SERVIS, MOSSBERG MVP GRENN STK

Opakovací puška Mossberg model MVP GRENN STK. Kanelovaná hlaveň dlouhá 20" je opatřena závitem pro standardní kompenzátor nebo tlumič pušek typu AR10 včetně krycí matky závitu. Pouzdro závěru je vybaveno railem pro upevnění puškohledu. Puška se prodává bez mířidel. Pažba je sportovního nebo bojového typu pro přesnou střelbu na větší vzdálenosti a je se stavitelnou lícnicí, dále je vybavena poutky pro upevnění závěsného řemenu. Přední poutko je možné využít pro upevnění nožiček. Pažba je v zeleném odstínu, hlaveň je černá. Do zásobníku se vejde 10 nábojů. Je možné využití  zásobníků s větší kapacitou až 20 nábojů pro pušky typu AR10.


Cena v rámci výprodeje je: