INFORCE

Emissive Energy Corp. je americký výrobce, který navrhuje a vyrábí příslušenství pro zbraně, které pomáhají policistům i vojákům. Uplatnění najdou i u soukromých držitelů zbraní. Svítilny uvádí na trh pod značkou INFORCE. Výrobky INFORCE jsou distribuovány po celém světě a v současné době jsou nabízeny i v ČR pod značkou evropského zástupce B&T (Brugger & Thomet, Austria).

INFORCE APL

Polymerová svítilna s výkonem 400 lumenů

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu INFORCE APL
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu INFORCE APL


APL Compact poskytuje 400 lumenů zářivého bílého světla a to po dobu 1,5 hodiny. Je ultralehký a odolný, váží méně než 3 unce, poskytuje úzký paprsek s vysokou intenzitou, který vyplní vaše zorné pole pro identifikaci cíle. Polymerové tělo je odolné vůči vodě, tělo je vyztužené skelným vláknem a je neuvěřitelně silné při zachování kompaktní velikosti. Zdrsněné ploch oboustranných vypínačů umožňují aktivaci levou nebo pravou rukou. Systém hlavice jednoduchým pootočením umožňuje snadné uzamčení proti nežádoucímu nebo nechtěnému rozsvícení například v zavazadle. Svítilna je napájena dvěma zdroji CR123 a je možné ji použít na zbrani, která disponuje railem MIL-STD 1913. Svítilnu nabízíme v šedočerné barvě.

Cena je: .000,- Kč

INFORCE APLc

Kompaktní polymerová svítilna s výkonem 200 lumenů

STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu INFORCE APLc
STŘELECKÝ SERVIS Vám nabízí svítilnu INFORCE APLc


APL Compact poskytuje 200 lumenů zářivého bílého světla a to po dobu 1,5 hodiny. Je ultralehký a odolný, váží méně než 2 unce, poskytuje úzký paprsek s vysokou intenzitou, který vyplní vaše zorné pole pro identifikaci cíle. Polymerové tělo je odolné vůči vodě, tělo je vyztužené skelným vláknem a je neuvěřitelně silné při zachování kompaktní velikosti. Zdrsněné ploch oboustranných vypínačů umožňují aktivaci levou nebo pravou rukou. Systém hlavice jednoduchým pootočením umožňuje snadné uzamčení proti nežádoucímu nebo nechtěnému rozsvícení například v zavazadle. Svítilna je napájena jedním zdrojem CR123 a je možné ji použít na zbrani, která disponuje railem MIL-STD 1913. Svítilnu nabízíme v šedočerné barvě.

Cena je: .000,- Kč

Rezervace

Zarezervujte si zboží včas! Rezervaci vám potvrdíme e-mailem. Následně Vám zašleme 

zálohovou fakturu a zboží u nás zůstane na skladě až do Vašeho vyzvednutí.