EOTech 

Kolimátory a zvětšovací moduly


Společnost EOTech vyrábí optiku profesionální kvality, které důvěřují světoví profesionálové té nejvyšší úrovně, která poskytuje bezkonkurenční rychlost, přesnost a spolehlivost. Od roku 1996 jsou v USA navrhovány, vyvíjeny a vyráběny holografické zaměřovače zbraní EOTech (HWS).

Náročné standardy vyžadují neustálé zaměření na kvalitu produktu, nikoli na kvantitu, což zajišťuje, že nejvyšší specifikace budou nejen splněny, ale budou i překročeny. S každou vyrobenou optikou se zachází jako s tou, která bude čelit situaci na život a na smrt. Když není místo pro chyby, kompromisy nejsou možné.

EOTech XPS2 a XPS3


EOTech XPS2 je zatím nejkratší a nejlehčí zaměřovač HWS bez nočního vidění. EOTech XPS3 je kompatibilní s nočním viděním - NV. Konfigurace lithiové baterie CR123 modelu XPS2, která je příčně uložená umožňuje upevnění dalšího příslušenství na horní lištu zbraně a vytváří prostor pro zadní mířidla nebo zvětšovacího modulu. XPS2 nabízí také odolnost proti vodě do hloubky tří metrů (10 stop).

Cena XPS2 je: 18.900,- Kč

Cena XPS3 je: 21.900,- Kč

EOTech EXPS2 a EXPS3


EOTech EXPS2 je zatím nejkratší a nejlehčí zaměřovač HWS bez nočního vidění. EOTech EXPS3 je kompatibilní s nočním viděním - NV. Konfigurace lithiové baterie CR123 modelu XPS2, která je příčně uložená umožňuje upevnění dalšího příslušenství na horní lištu zbraně a vytváří prostor pro zadní mířidla nebo zvětšovacího modulu. XPS2 nabízí také odolnost proti vodě do hloubky tří metrů (10 stop). Kolimátor je vybaven bočními ovládacími prvky a rychloupínací montáží.

Cena EXPS2 je: 20.490,- Kč

Cena EXPS3 je: 23.490,- Kč

EOTech zvětšovací modul G33


EOTech G33 je jeden ze zvětšovacích modulů, který umožní velmi rychle a přesně zamířit na delší vzdálenost. Je velmi jednoduchý na ovládání a nastřelení. Zpravidla se kombinuje s kolimátory řady XPS a EXPS. V případě střelby na krátké a velmi krátké vzdálenosti se může velmi snadno vyklopit do boku. Pro umístění v kombinaci se doporučuje použití kolimátoru EOTech s bočními ovládacími tlačítky. 

Cena je: 20.800,- Kč.

EOTech - zaměřovací obrazce

Kolimátory EOTech využívají několik druhů zaměřovacích obrazců. Používají i dvě barvy - červenou nebo zelenou. Pomocí obrazců je možné zamířit a střílet na několik vzdáleností najednou.

EOTech - vzdálenost cíle

Pro střelbu na větší vzdálenosti se doporučuje použití zvětšovacího modulu EOTech G33. Na obrázku můžete vidět jak se střelci zobrazí cíl při různých vzdálenostech.

EOTech - světelné podmínky

V průběhu střelby mohou nastat různé světelné podmínky. Kolimátory EOTech si můžete nastavit v několika úrovních osvětlení záměrného obrazce včetně kompatibility nočního vidění.

EOTech - základní informace

EOTech je nabízen v několika barevných odstínech povrchové úpravy. Černá, šedá a písková.

EOTech používá několik zdrojů napájení. Články CR 123 jsou uloženy napříč a zabírají velmi malé místo na liště a tužkové baterie typu AA. Baterie vydrží v provozu několik desítek tisíc hodin. Záleží na kvalitě zdrojů a okolním prostředí.

EOTech má několik záměrných osnov podle předpokládaného druhu použití.

EOTech využívá dva druhy upnutí na horní lištu zbraně. Pomocí šroubu. Dodává se dvěma druhy šroubu. Prvním je zapuštěný šroub s hlavou pro klíč s vnitřním šestihranem, který nepřesahuje profil kolimátoru. Druhým je šroub s příčnou drážkou (povolení, utažení pomocí mince) a velkou hlavou s příčným drážkováním pro rychlé sejmutí kolimátoru rukou.

EOTech pracuje s holografickým zobrazením, což znamená, že i v případě poškození umožňuje přesné zamíření a spolehlivou funkci.

EOTech se ovládá tlačítky na jeho zadním čele nebo levém boku (ve směru vedení střelby). K dispozici je zapnutí, vypnutí a spuštění nočního vidění - NV Night Vision. Vypnutí se provádí automaticky po uplynutí časového intervalu nebo stisknutím obou tlačítek najednou. Tlačítky opatřených šipkou nahoru a dolu je možné nastavit požadovanou intenzitu v závislosti na okolních světelných podmínkách. Po několika vteřinách při stisknutí obou tlačítek dojde k jeho vypnutí. Při zapnutí se nastaví posledně zvolená intenzita.

EOTech využívá technologii, kde záměrná osnova je tvořena velmi malými body, proto se může stát, že ji neuvidíte dokonale přesnou. Je to vlastnost a nikoliv vada. Tento systém využívají všechny kolimátory firmy EOTech.

Při nákupu kolimátorů EOTech s polečně se zbraní Vám provedeme nastřelení zdarma. 

Prodáváme pouze výrobky EOTech dovezené oficiální cestou. Záruční lhůta je 24 měsíců.

Věříme, že budete s výrobky firmy EOTech spokojeni po dlouhý, dlouhý čas. 
EOTech: "Jsme hrdí na to, že poskytujeme bezkonkurenční služby světové úrovně, abychom uspokojili potřeby ostatních."

EOTech XPS2

EOTech XPS2 je zatím nejkratší a nejlehčí zaměřovač HWS bez nočního vidění. Konfigurace lithiové baterie CR123 modelu XPS2, která je příčně uložená umožňuje upevnění dalšího příslušenství na horní lištu zbraně a vytváří prostor pro zadní mířidla nebo zvětšovacího modulu. XPS2 nabízí také odolnost proti vodě do hloubky tří metrů (10 stop).

19 900,00 Kč

EOTech XPS3

EOTech XPS3 je zatím nejkratší a nejlehčí zaměřovač HWS, který je kompatibilní s nočním viděním - NV. Konfigurace lithiové baterie CR123 modelu XPS3, která je příčně uložená umožňuje upevnění dalšího příslušenství na horní lištu zbraně a vytváří prostor pro zadní mířidla nebo zvětšovacího modulu. XPS3 nabízí také odolnost proti vodě do 10 stop.

23 490,00 Kč

EOTech EXPS2

EOTech XPS2 je zatím nejkratší a nejlehčí zaměřovač HWS bez nočního vidění. Konfigurace lithiové baterie CR123 modelu XPS2, která je příčně uložená umožňuje upevnění dalšího příslušenství na horní lištu zbraně a vytváří prostor pro zadní mířidla nebo zvětšovacího modulu. XPS2 nabízí také odolnost proti vodě do hloubky tří metrů (10 stop). Kolimátor je vybaven bočními ovládacími prvky a rychloupínací montáží.

21 900,00 Kč

EOTech EXPS3

EOTech EXPS3 je zatím nejkratší a nejlehčí zaměřovač HWS, který je kompatibilní s nočním viděním - NV. Konfigurace lithiové baterie CR123 modelu XPS3, která je příčně uložená umožňuje upevnění dalšího příslušenství na horní lištu zbraně a vytváří prostor pro zadní mířidla nebo zvětšovacího modulu. XPS2 nabízí také odolnost proti vodě do hloubky tří metrů (10 stop). Kolimátor je vybaven bočními ovládacími prvky a rychloupínací montáží.

24 980,00 Kč

EOTech G33

EOTech G33 je jeden ze zvětšovacích modulů, který umožní velmi rychle a přesně zamířit na delší vzdálenost. Je velmi jednoduchý na ovládání a nastřelení. Zpravidla se kombinuje s kolimátory řady XPS a EXPS. V případě střelby na krátké a velmi krátké vzdálenosti se může velmi snadno vyklopit do boku. Pro umístění v kombinaci se doporučuje použití kolimátoru EOTech s bočními ovládacími tlačítky.  

21 200,00 Kč