Dárkový certifikát

Platnost Dárkového certifikátu - ujištění

Dovolujeme si ujistit všechny držitele Dárkového certifikátu, u kterého skončila platnost v roce 2020 nebo končí v roce 2021 a nebylo možné jeho čerpání pro Covid 19, že se automaticky prodlužuje jeho platnost do konce června roku 2022.

Váš STŘELECKÝ SERVIS

Chcete dát někomu z Vašich blízkých nebo známých zajímavý dárek?

Objednejte si náš dárkový certifikát!

V naší recepci Vám vyrobíme dárkový certifikát na míru. Bude obsahovat kartu stálého zákazníka nabitou na požadovanou částku a způsob, jak jej využít a dobu jeho platnosti. V tomto případě probíhá platba v hotovosti a po jejím provedení obdržíte daňový doklad - účet.

Můžeme Vám jej i zaslat poštou, ale chvilku to trvá. Znáte poštu. V tomto případě probíhá úhrada převodem na náš účet 2500786045/2010 (Fio Banka).

Jednoduchý postup. Vyplňte formulář a my si pro vás DC připravíme dopředu a zašleme Vám jej na uvedenou adresu. V obálce najdete DC, kartu stálého zákazníka a doklad pro úhradu převodem. Po zaplacení a připsání peněz na náš účet Vám bude karta stálého zákazníka aktivována. DC má dlouhou platnost, přibližně 1 rok. Konkrétní datum je uvedeno na DC.

Na dárkový certifikát můžete čerpat služby i zboží. Záleží jen na Vás! Můžete si u nás vybrat zboží nebo objednat některý z našich střeleckých programů. Objednání je nutné pro hladký průběh vaší střelecké akce nebo vašeho nákupu.

Pokud věnujete dárkový certifikát osobě blízké nebo kamarádovi můžete se zúčastnit oba a společně si užít střelecký program na střelnici Rajské Zahradě.  

Na naší střelnici Rajská Zahrada můžete střílet od 10 do 150 metrů a to z těch nejvýkonnějších zbraní! V naší prodejně máme mnoho, mnoho a mnoho zajímavých předmětů, které Vám mohou způsobit skutečnou radost.

Snadná dostupnost metrem. Trasa B stanice Rajská Zahrada a kousek pěšky nebo osobním vozem přímo k nám před vchod .

Dárkový certifikát - Karta stálého zákazníka

  • Kartu Vám nabijeme na požadovanou částku.
  • Aktivace je provedena automaticky po připsání částky na náš účet
  • Platnost Karty stálého zákazníka je uvedena v Dárkovém certifikátu
  • Kartu stálého zákazníka můžete použít pro úhradu zboží a služeb na naší střelnici
  • Jednoduché, snadné a pohodlné objednání služeb a zboží z našeho webu na emailu: jaroslav.ondra@centrum.cz

Vyplňte prosím formulář pro snadné objednání 

"Dárkového certifikátu."

Vaše údaje - údaje objednavatele, včetně adresy a PSČ, na kterou má být DC doručen. Zasíláme obyčejnou poštovní zásilkou. DC můžeme zaslat na adresu vašeho pracoviště nebo adresu kamarádky, kamaráda apod., aby nebyl prozrazen moment překvapení! Nezapomeňte prosím uvést částku, kterou chcete věnovat! V poznámkách (nepovinný údaj) můžete uvést vaše případné dotazy.