Česká zbrojovka

1936 - založení zbrojní továrny v Uherském Brodě

Dnešní Česká zbrojovka a.s. byla vybudována v rámci rozsáhlého přesunu strategicky významných výrobních kapacit tehdejšího Československa co nejdál od západních hranic ohrožených nacistickým Německem. V Uherském Brodě na jihovýchodě Moravy v roce tehdy vznikla zcela nová zbrojní továrna, která i ve světovém měřítku patřila k nejmodernějším a nejvýkonnějším a jež se v prvních letech své existence úspěšně věnovala zejména vysoce náročné produkci leteckých kulometů. Více o historii zbrojovky naleznete zde: https://www.czub.cz/o-firme-historie/

CZ 75 B New Edition


CZ 75 New Edition je samonabíjecí pistole klasické konstrukce v nové povrchové úpravě - kombinaci saténového niklu a částečně leštěného nerezu. Pistole je osazena tritiovými mířidly. Střenky jsou z luxusního dřeva na kterých je logo výrobce. Pojistka (zajištěno/odjištěno) je oboustranná. Pistole se dodává v plastovém kufru se dvěma zásobníky. Součástí balení je i kartáček a vytěrák. Je opatřena bezpečnostními prvky: manuální pojistkou, blokací úderníku, bezpečnostním ozubem a blokací odpálení výstřelu při neuzamčeném závěru. Na zbraň se poskytuje záruka v délce tří let. 

Cena zbraně je: 24.990,- Kč.

CZ 75 B NerezCZ 75 Nerez je samonabíjecí pistole klasické konstrukce ve vysoce lesklé povrchové úpravě. Pistole je osazena fluorescenčními mířidly. Střenky jsou pryžové s logem výrobce. Pojistka (zajištěno/odjištěno) je oboustranná. Pistole se dodává v plastovém kufru se dvěma zásobníky. Součástí balení je i kartáček a vytěrák. Je opatřena bezpečnostními prvky: manuální pojistkou, blokací úderníku, bezpečnostním ozubem a blokací odpálení výstřelu při neuzamčeném závěru. Na zbraň se poskytuje záruka v délce tří let.

Cena zbraně je: 24.990,- Kč.

CZ P10 CSamonabíjecí pistole v kompaktní velikosti v ráži 9 Luger se zásobníkem na 15 nebo 17 nábojů. Součástí balení je plastový kufřík, dva zásobníky se dvěma botkami a pomocníkem pro jejich plnění. Záchyt závěru je oboustranný a záchyt zásobníku je volitelný. Mířidla se nabízí v několika provedeních - standardní, světlovodná, luminiscenční a tritiová. 

Cena zbraně je: 15.990,- Kč.

SCORPION EVO 3 S1 

CZ SCORPION EVO 3 S1 je moderní samopal v ráži 9 Luger. Vyrábí se v semiautomatické verzi pro civilní trh a je používán i bezpečnostními silami v plně automatické verzi (model A1). Zbraň se vyznačuje mimořádnou ergonomií, odolností a jednoduchostí použití. 

K rozebírání zbraně pro čištění a konzervaci není třeba žádné demontážní nářadí. Nízká hmotnost a malé rozměry umožňují skryté nošení samopalu a jeho použití i ve velmi omezeném prostoru. Mezi charakteristické vlastnosti zbraně patří dobré vyvážení zaručující pohotové a snadné míření, vysoká přesnost střelby, dlouhá životnost a funkční spolehlivost za všech podmínek. 

Cena zbraně je: 29.990,- Kč. 

SCORPION EVO 3 S1 CARBINE

Vysoce přesná samonabíjecí karabina ráže 9 Luger. Díky nízké hmotnosti, skvělé ergonomii, extrémní spolehlivosti za všech podmínek a mimořádně rychlému přebíjení jde o ideální zbraň pro moderní střelecké sportovní disciplíny a hobby střelbu. Sklopná teleskopická pažba. Zásobníky na 10, 20 a 30 nábojů.

Cena zbraně je: 33.990,- Kč 

CZ SCORPION 61 S

Slavný uherskobrodský samopal vz. 61 Škorpion, originální kompaktní semiautomatická zbraň ráže 7,65 mm Browning, se nyní dostává do nabídky České zbrojovky ve výhradně samonabíjecí podobě. V ostatních ohledech si zbraň zachovává technické parametry a výborné vlastnosti původního provedení.

Díky tomu vyniká jednoduchým a spolehlivým ovládáním, snadnou demontáží, mimořádnou odolností a dlouhou životností všech hlavních dílů. Zásobníky jsou na 10 a 20 nábojů.

Cena zbraně je: 5.900,- Kč

Konfigurátor České zbrojovky

Co to vůbec je? Konfigurátor je prostor kde si můžete vybrat doplňky na zbraň dle vlastního uvážení a potřeb. Jednoduše kliknete a přidáte nebo odeberete doplněk, který se Vám líbí. Pokud si vyberete můžete nám zaslat Vaší požadovanou specifikaci a my Vám konkrétní model objednáme. Konfigurátor naleznete na stránkách https://www.czconfigurator.com/cz/

Při prodeji produktů CZ se řídíme ceníkem podnikové prodejny Praha. Pochopitelně Vám uznáme Vaše slevy stálého zákazníka a slevy pro příslušníky ozbrojených sil a sborů. 

Zbraně z CZ UB a Dan Wesson,

které máme k vyzkoušení na naší střelnici:

Česká zbrojovka:

P-07 DUTY, P-07, P-09, CZ 75, CZ 75 Kadet, CZ 82, CZ 83 (7,65) CZ 83 (9Br), Škorpion 61, EVO S1, SP-01 Shadow, SP-01 Shadow 2, SP-01 Shadow 2 SA, SP-01 Shadow 2 OR, P-10S, P-10C, P-10F, P-10C OR, Bren M2 (7,62)

Dan Wesson:

Mk7 a Guardian

V případě Vašeho zájmu o nákup některé z uvedených zbraní pro Vás zajistíme její objednání. Dodání trvá zpravidla několik dnů pokud se nejedná o dlouhodobě nedostupný model. Pro objednání u nás můžete využít i konfigurátor České zbrojovky.