Celoroční zkoušení zbraní 

je určeno všem, kteří si chtějí koupit pistoli Glock nebo jinou zbraň u nás!

Nevíte který model? 
Nevíte jakou ráži?
Nechcete udělat při nákupu chybu?
Určitě Vám pomůžeme!

Postup je velice jednoduchý: 

1. sjednáme si termín Vašeho zkoušení 

2. v uvedený termín pro Vás připravíme vybrané zbraně, střelnici, instruktora, terče a ochranné pomůcky

3. pod dohledem instruktora si vyzkoušíte ovládání a chování zbraní při střelbě

4. zodpovíme Vaše případné dotazy ke zbraním a příslušenství

5. zaplatíte zálohu ve výši 2.000,- Kč a cenu skutečně spotřebovaného střeliva

6. pokud se rozhodnete pro nákup na místě, tak zálohu neplatíte. Připravíme Vám všechny potřebné doklady pro registraci zbraně. Nezapomeňte vzít s sebou ZP, OP, povolení k nákupu. Platba je možná v hotovosti i platební kartou. Bankomat České spořitelny se nachází ve vzdálenosti 300 metrů ve stanici metra Rajská Zahrada. 

7. pokud si vyberete typ, který není skladem na prodejně, tak Vám jej u dodavatele objednáme. Dodací lhůty bohužel nejsme schopni ovlivnit, ale závazné objednání a odebrání zbraně eliminuje podmínku uvedenou v bodu č. 9.

8. pokud se ani po důkladném vyzkoušení nemůžete rozhodnout nebo nákup nechcete uspěchat, máte tři měsíce na rozmyšlenou, tuto lhůtu můžeme po vzájemné dohodě prodloužit o další tři měsíce.

9. v případě, že ani po době uvedené v bodu č. 7 nebude z vaší strany realizována koupě zbraně, tak záloha ve výši 2.000,-Kč propadá jako úhrada za zapůjčené zbraně a pronájem střelnice.

Rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti, které jsem při prodeji zbraní a výcviku s nimi získali a pomůžeme Vám se správným výběrem. U nás můžete nejenom nakoupit zbraň, ale můžete se zúčastnit výcviku a dalších našich střeleckých akcí a kurzů. 

Více informací, aktuální seznam zbraní k vyzkoušení, termíny, přihlášky, podmínky, pravidla, kontaktní formulář a další informace naleznete.