STŘELECKÝ SERVIS


Glock FRONT SERRATIONS
Novinky od Glocka
Naskladnili jsme pro Vás pistole Glock 17 Gen 4 FDE!
Celoroční zkoušení zbraní
Sleva pro příslušníky
HS Produkt Point
 

Akce


Sleva pro příslušníky

Sleva pro příslušníky ozbrojených sil a sborů

Ve firmě STŘELECKÝ SERVIS si vážíme práce vojáků a policistů. Podporujeme je v boji proti zločinu a terorizmu. Nabízíme vlastní věrnostní program formou bonusů a jako naprostou samozřejmost nabízíme slevy, které poskytují dovozci a výrobci zbraní. V případech, kdy není možné poskytnout slevu přímo, tzn. že jí výrobce nenabízí v obchodní síti, ale nabízí ji pouze prostřednictvím svých prodejen, tak Vás o těchto akcích alespoň informujeme!

STŘELECKÝ SERVIS
Příslušníkům ozbrojených sil a sborů nabízíme slevu ve výši 500,- Kč z maloobchodní ceny pokud se rozhodnou pro nákup zbraně u nás.
Tato nabídka se vztahuje na příslušníky Policie ČR, Armády ČR (četně aktivních záloh), Vězeňské služby, Celní správy ČR, strážníků MP hl.m. Prahy a příslušníků Záchranného sboru. Příslušnost se prokazuje platným služebním průkazem s fotografií.

Těšíme se na Vás!

Jaroslav Ondra, STŘELECKÝ SERVISSlevy, dalších výrobců a prodejců:

ČESKÁ ZBROJOVKA
Česká zbrojovka a.s. nabízí příslušníkům ozbrojených složek ČR a aktivních záloh trvalou možnost nákupu krátkých zbraní ze sortimentu podnikových prodejen Praha a Uherský Brod se slevou ve výši 20% z maloobchodní ceny. Podmínkou je předložení dokladu o příslušnosti k ozbrojené složce nebo dohody vojáka s příslušným krajským vojenským velitelstvím o zařazení do aktivních záloh.

ZELENÝ SPORT
Sleva pro příslušníky AČR a bezpečnostních sborů 10%:
Na slevu mají nárok příslušníci Armády České republiky, vyjma civilních zaměstnanců ministerstva obrany. Bezpečnostním sborem se rozumí Policie České republiky, Hasičský záchranný sbor České republiky, Celní správa, Vězeňská služba české republiky, Generální inspekce bezpečnostních sborů, Bezpečnostní informační služba, Úřad pro zahraniční styky a informace. Vztahuje se i na příslušníky městských policií.
Nelze ji zkombinovat s velkoobchodní cenou to je D1-5. Slevu pro sbory lze uplatnit pouze při osobním odběru a to pouze v prodejně ve Slatině. Slevu nelze uplatnit na zboží zasílané poštou a nebo prodávané prostřednictví jiného obchodníka.
Akce trvá do odvolání.


Zajímavosti SHOOTINGRANGE.CZ

AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

SIG P 320 Compact a Full Size

Bushmaster ACR Enhanced

Přijmeme nové instruktory

Glock G19X

Glock 17 a 19 Gen 5

Věrnost se vyplácí!

 Firma STŘELECKÝ SERVIS je zlatým partnerem!

P E T I C E

úvodní strana kontakty střelnice mapa stránek internetový magazín